Kniha návštěv

Datum: 20.03.2009

Vložil: Karel Kovanda

Titulek: Re: Re: Re: hloupost

Reaguji na tento příspěvek,který mne skoro dokázal po pěti letech zvednout z vozíku.Nedokážete se ani podepsat tak budete z okruhu podnikatele Ondrouška.Zachoval jste se typicky česky.Představím se Vám tedy do posledního detailu.Jsem totiž vozíčkář z důvodu toho,že stejně sebevědomí lékař si myslel,že dovede vše stejně jako pan Ondroušek.Fandil si a já skončil na inalidním vozíku.Své manželce jsem vděčný za to,že jsem nezkončil jako ležák v některém ústavu.Ač pan Ondroušek věděl co se u nás v rodině děje neodolal jí okrást o 40 000Kč.Já se po dvou pobytech v Kladrubech dal natolik dohromady,že jsem se začal podílet na financích do rodiny,ale zárovenˇ se věnuji poradenství podobně postižených lidí jako jsem já a i bývalí zaměstnanci.K těmto stránkám jsem se dostal už když se rozeběhly.ten kdo je zřídil zaslouží je dík,protože pomohly otevřít oči i mnoha lidem,kteří měli strach.Já osobně jsem panu Ondrouškovi řekl,že pokud mi to zdraví dovolí půjdu mu v mezích zákona po krku a časem se mi povede ho dostat tam kam patří.Věnuji se pilně studiu s dost dobrými výsledky a myslím,že své sliby dovedu dokonce.Rád se pak setkám opět v tváři v tvář s tímto rádoby ponikatelem a jeho drahým právníkem právě před soudem.Právo je sice běh na dlouhé trati,ale i ten kripl jak jsem Ondrouškem nazýván mu bude děsit sny.Prohrál zatím jen u přestupkové komise kde vše připustil a honem rychle chtěl vše ukončit.Právě tam se mi nedokázal podívat do očí.To,že přispívám na tuto stránku je jen protože tento stát víc než demokracií vládne korupcí.Na internetové poplatky si vydělávám pracovní činností.Před jistou osobou jsem se o tom zmínil a ta to dokázala donést hned za tepla na to správné místo,což mne utvrdilo v to že je právě ta osoba na pravém místě.To kdo to je ví i pan Ondroušek.To co jste napsal svědčí o tom,že ve škole Vás nenaučily pořádně číst.Vše se stalo manželce a pokud je mi známo ještě nic nedostala takže pan Ondroušek jí pořád dluží sumu,která jí přísluší dle Zákoníku práce.Právě tuto zákonou normu by si měl podnikatel Ondroušek nastudovat.Má v ní vše podrobně popsáno a jak on tvrdí má ji pod polštářem.Je také smutná ta věc,že jeho manželka vlastní vzdělávací agentůru kde právě účetnictví a pracovní právo vyučují.On jako podnikatel má možnost vzdělat se a ještě si tyto náklady se školením započítat do odečitatelné položky z podnikání.Mohl bych uvést i to,že člověka s epilepsií dřel tak,že zkolaboval a pak ho propustil,další dokonce zemřel protože když potřeboval odpočinek tak,aby nepřišel přecenil sílya jeho srdce to nevydrželo.To vše je práce fimy Compat jednatele Ondrouška a jeho ředitelů Herditzkého a Veselého.Kdyby právě zodpovědné státní instituce konaly co mají,neměli by tací lidé v tomto státě pré.Autorovi těchto stránek blahořečím.Přeji právě takovým podnikatelům jako je Ondroušek bylo znemožněno podnikání a dostali se do situace stejné jakou připravili těm,kteří pro ně pracovali a nedostávali to co jim příslušelo dle platných předpisů a né systému odměn,které si dělál Ondroušek.





Zpět na diskuzi