Kniha návštěv

Datum: 18.03.2009

Vložil: Karel Kovanda

Titulek: Re: hloupost

Vážená asi jste nepoznala v životě stav,kdy vinou takovéhoto podnikatele musíte obracet každou korunu.Asi neznáte ani důvody proč se takhle pan Ondroušek chová.Byl to fér chlap,ale to byl ještě řadový zaměstnanec.Podnikání a peníze mu stouply do hlavy a už ho nezajímalo co lidi.Asi budete patřit ke známým proto ho tolik bráníte.Kdyby měl tolik svědomí a čistý štít,tak by nepotřeboval ty gorily kolem a dovedl by se podívat člověku přímo do očí.Já se s ním osobně setkal po pár letech a odvracel zrak a jen přežvykoval jak tur.Nezná ani základy Zákoníku práce nebo to dělá.Jelikož zde stát nekoná muselo přijít tohle.Tato webovka mu vadí a velmi.Je zde povznesena serioznost jeho osoby v rámci zákona.On si ze zákona nic nedělá,právě protože v tomhle státě je spravedlnost slepá stejně jako její vyobrazení.Jednou až budete mít cestu kolem spravedlnosti tak si ji prohlédněte a zjistíte že mám pravdu.Těch pár korun jsou již miliony.Kdyby jste byla v situací lidí co tak u Ondrouška pracovali psala by jste něco jiného.Jsem na vozíku a mojí manželce dluží 40 000Kč to je pro vás korun?Klidně se s vámi sejdu moje tel.číslo najdete na informacích 1188.Píši veřejně a pod svým pravým jmenem.Zkuste to také!!!!





Zpět na diskuzi