Kniha návštěv

Datum: 08.02.2009

Vložil: Kovanda

Titulek: Re: a proč???

Není to stejná osoba.Já jsem vám na tyto stránky napsal teprve po druhé.Jednou ve smyslu,že si mé jméno nemáte brát do úst a dnes.Kdyby jste dostal pořádně přes prsty od úřadů,které vaše podvody mají vyšetřit nebyl by jste z mého psaní tolik rozhozený.Víte přál bych se setkat nezávazně s vaší manželkou.Pozval bych jí na kávu a vzal bych sebou pár lidí,které jste podvedl.Slyšela by taky druhou stranu a né jen vaše vylévání srdce.Asi by se divila jaká je skutečnost.Byl bych velice slušný a nenechal bych jí aby byla napadána.Jen takový rozhovor.Nebyla by to charita.Jsou totiž osoby,které jste dohnal na pokraj existence,nejsou to podnikatelé jako vy,ale zaměstnanci co pro vás pracovali.To jsou pro vás,ale jen ubožáci,kteří myslí jen na peníze.Ty peníze si pane Ondroušku,ale zasloužili,protože za ně odvedli práci v dost drsných podmínkách.Sloh je asi stejný,protože i věc je stejná.Na internetu jsem se dozvěděl i to,že vaše paní vlastní vzdělávací agenturu,která se zabírá právě problematikou ve které vy svým jednáním plavete.Mně stačily tři týdny a měl jsem ve všem jasno.Jsem sice invalida,ale nefungují mi nohy.O to více se mi rozvíjí mozek.To,že to hrajete na to jak po vás a panu Bilském jela manželka vám mohu říci jen to,že je to chorobné myšlení člověka co si o sobě hodně myslí.Bilskému jsem svoje už dřív řekl své.Měl tolik milenek,že si myslel,že mu posílám smsky.Nejsem úchyl a já mám už více jak 8 let stejné číslo mobilu a nevolám utajeně po nocích.Viz 3.2.2008 0005hod.Nechal jsem si sledovat mobil a on se někdo splete v alkoholovém opojení.Co tomu říkáte,domluvíte mi schůzku s vaší manželkou za vaší přítomnosti nebo se bojíte mrzáka jak mne s oblibou nazýváte.I já mám pane Ondroušku středoškolské vzdělání jako vy,bouchal jsem stejně jako vy auta akorát jsem neměl odvahu začít podvádět své zaměstnance jako vy.Mám též syna jako vy.A není mi vhod,že ho tahají do sporu,který se týká vašeho podnikání.Je mu asi hrozně když vy si musíte pořizovat gorily,které vás hlidají,před vašimi věřiteli.Uvědomte si,že dluhy se taky dědí a jednou vám bude syn opravdu vděčný jak jste mu zařídil život.není to vyhrožování jen konstatování.Zdraví nikdo na ulici nenajdeme a smůla nechodí po horách,ale bohužel po lidech.Při vašich cestách jednou navštivte třeba PARAPLE nebo rehabilitační ústav v Kladrubech u Vlašimi.Tam uvidíte jak málo stačilo a život se změní.





Zpět na diskuzi