Kniha návštěv

Datum: 08.02.2009

Vložil: Kovanda

Titulek: Re: Re: Módní přehlídka pro pedofila Z.O. :-)

Pane Ondroušku,Jsem sice na vozíku,ale nikdy a z nikoho jsem strach neměl.To,že jste si pozval 120kg Ečiho,který sice budí dojem i svou výškou to je vše co od něj můžete čekat.Je dosti silný astmatik a dovede se složit i při slovním kontaktu.Kdyby neměl vycpané podpaží a kapsy pistolema a noži tak je na tom uplně stejně jako já.Můžu Vám říci,že v životě jsem poznal hodně lidí,ale vy patříte k těm nejhorším.Poctivosti se u vás nikdo nedočká.Ano byl jsem to já,který dohnal manželku,aby na vás požadovala doplacení mzdy.Zákoník práce udává,že zaměstnanci připadá příplatek za přesčasy,noční směny,svátky,stížené pracovní podmínky,ale tam jste se asi ještě při čtení zákoníku práce nedostal.Také jsem se přesvědčil,že se obklopujete lidmi co za pár korun dovedou donášet.Tím mám na mysli pí Fišerovou,před kterou jsem řekl jednu věc a ona vám jí hned za tepla donesla.Je sice bývalá příslušnice vězenské služby,ale při svém výkonu povolání se nenaučila,že vše vyplave na povrch.Měl jsem to potvrzené hned do týdne.Hold penzistka by si měla zamést nejdříve před svým prahem a pak čistit u druhých.Někteteré postupy sice neschvaluji,ale s vámi to opravdu jinak nejde.Vy dokážete jen podvádět a okrádat.Kdyby státní orgány opravdu pracovali tak jak mají vy už by jste dýchal vězeňský vzduch i když ve vašem případě by to vedlo jen k tomu,že by jste se za ty roky naučil ještě lépe podvádět.Na těchto stránkách se objevil i návod jak to máte udělat.Ja vám jen napíši že ve své snaze neustanu a půjdu po vás cestou nenásilnou tedy jen zákonou.Můžete mne i žalovat. Jsem ochoten se s vámi utkat na poly soudu.Život na vozíku mne sice připravil o možnost pohybu,ale pomohl mi ke studiu obchodního,trestního a pracovního práva.Dokud budu žít budu bojovat proti vám a vám podobným za těch pět let co nechodím bylo času dost na důkladné studium.Paragrafi jsou sice zakroucené a spravedlnost má zastřený zrak to se dá vše změnit.Paragrafy se narovnají spravedlnost prohlédne a vám podobní budou tam kam patří.To,že uvádíte,že vyhrožují vaší rodině neschvaluji,ale i váš synek není andílek to sám víte.Za některými sms stojí asi i on je v tom styl mladé generace.To že vaši dlužníci chtějí peníze po vaší manželce to si měla uvědomit co vám podepsala když na sebe brala souhlas s vaším podnikáním.Ve všech živnostenských oprávněních je tato klauzula na kterou vy zapomínáte a i exekutoři podle toho postupují,pokud jste v té době byly manžely.I ona bohužel zodpovídá za vaše pohledávky.Já osobně budu proti vám s manželkou bojovat jen v mezích zákona jako dosud a pomohu i v boji proti vám a vám podobným právní cestou a úplně zdarma.Na Pražském hradě vlaje vlajka a na ní je napsáno,že PRAVDA ZVÍTĚZÍ měl by jste se tam jet podívat a vzít sebou i synka.Pak by on jako student pochopil jaké špatnosti provádíte a jak dovedete lhát.Ke všemu se nedovedete podívat člověku do očí a jen neslušně přežvykujete jako tuři.Což je dost neslušné.Kupte si knihu pana Špačka o etice,postavte se před zrcadlo a zahledˇte se na sebe.Pak nebudete psát do svých smsek,že někdo smrdí.Ano smrdíme a to korunou,kterou vy nám dlužíte.





Zpět na diskuzi