Kniha návštěv

Datum: 10.01.2009

Vložil: Milan

Titulek: Re: reportáž

Dobrý den,
kdyby byli lidi z Compatu chytrý, udělali by to jako já. Na jaře roku 2008 jsem koupil s.r.o. společnost ASP Technology, proč taky u nás legálně ukončovat činnost, je to moc papírů, moc peněz a dlouho to trvá. Přesvědčil jsem během 1/2 roku několik blbců, ty mi dali zboží na FA, bez papírů jsem to rozprodal něco namontoval, jen aby to fungovalo než mi zaplatili. Když mě začali na podzim věřitelé tlačit, abych zaplatil, sliboval jsem, sliboval jsem a sám čekal na prosinec. To je nejlepší období, kdy odjíždí ukrajinští dělníci domů a bez problémů odkoupí od vás celou předluženou společnost za pár korun. Oni tady dřeli na stavbách, moc si toho nevydělali a takto si o pár tisíc polepší na vánoce. Na Ukrajině je nikdo nikdy hledat nebude, to není EU, nikdo neví ani kde by je hledal, všude vystupují s vymyšlenou adresou v Česku. Do papírů o prodeji obchodního podílu napíše notář to, co náš právní řád vyžaduje a je to. Všeho jsem se zbavil, vymahačské firmy do toho nepůjdou, protože já nic nedlužím, policie vše odloží, ukrajinec je papírově přihlášen na nějaké restauraci v Brně, kde už se nikdy neukáže. Nemusím dělat žádné účetnictví, nic platit státu, žádné záruky na montáž a zboží ani nic platit věřitelům, faktury jsem zahodil, DPH mě nezajímá. Stát si tam bude posílat jenom rekomanda, která se mu nevyzvednutá vrátí. Škoda jenom, že jsem na toto podnikání přišel až teď, mohl jsem si žít jak prase v žitě už dávno. Jestli chcete pořádnou reportáž, najděte si mě v Brně, na jaře se zase vrátím a zkusím to znova, samozřejmě pod jinou s.r.o. firmou. Milan Živěla bývalý jednatel a 100% majitel ASP Technology s.r.o. Brno. V obchodním rejstříku najdete vše.





Zpět na diskuzi