Kniha návštěv

Datum: 10.12.2008

Vložil: Hsiao

Titulek: Re: Kovando

Každej sere na tebe ty ubohej buzerante, pa co je to pa? Nemluv jako teplouš a stav se k problémům jako chlap ty trosko! Už ti toho moc nezbylo že? Nakonec zůstaneš v tom svým obejváku sám a já přinesu provaz aby si to mohl starej Ondroušek hodit. Před rokem si dělal ramena a co si dneska ~ trubka z Ústí a kdybys na severní terase otevřel stánek s tvrdejma rohlíkama tak uděláš líp ty debile. Jednou ti prolítne hlavou kulka a ta tvoje stará nad hrobem ani nevzdechne ty zoufalej ubožáku. Složíme se ti na papírovou rakev. Ta dobře hoří. Když tě někdo prozvoní si tak podělanej strachy že okamžitě vypínáš mobil. Sranda co? S těma práškama na nervy to nepřeháněj dědku, musíš pěkně vydržet až do konce, až se ten tvůj slavnej Compat s.r.o. bude rozpadat jako domek z karet. Hraješ karty? Tebe bych tipoval akorát tak na pexeso, zahrajem si? Obracet umíš všechno dokonale, ale pexeso necháme malým dětem co ty na to? Esa v rukávu mám pro dnešek já ty nadrbanej pedofile! Kontrolní otázka chytrolíne: jak se pozná parta vyděračů? Vážení, vyděrače poznáte tak, že čekaj rok na svoje výplaty a svým dětem dávaj místo sunaru suchej rohlík namočenej ve vodě. Docela síla a když zavoláte podvodníkovi co vám dluží a poptáte se jestli letos bude třináctej plat, řekne vám že jste vyděrač. Máš zvláštní představu o vyděračích. Takhle tě to učili v Primmu? Myslím že ne Ondroušku! Dokážeš-li reagovat na příspěvek co tě teď zvedá ze židle, slibuju že se vzdám svých 5 táců co mi dlužíš a můžeš je darovat svým dětem. BULET MŮŽEŠ AŽ TI BUDE UBLIŽOVÁNO ZATÍM NEMÁŠ PROČ, ZA SVOJE MOUCHY SI MŮŽEŠ SÁM. Za bandu lumpů Hsiao





Zpět na diskuzi