Kniha návštěv

Datum: 09.10.2008

Vložil: Věřitelé

Titulek: Reakce na výhružné SMS od pana Ondrouška

Milý pane Ondroušku,
chápu, že máte doma peklo kvůli svým problémům s podvody v Compatu, to že mi voláte když není můj manžel doma mi až tolik nevadí, ale že máte strach mluvit po telefonu s někým, komu lezete do zelí mě rozesmálo, mám pro Vás špatnou zprávu: To že s Vámi žena nechce spát je Váš problém, mě do postele nikdy nedostanete a místo hloupých textovek, které dokážete psát mému manželovi a bývalým zaměstnancům té Vaší podvodné firmy, byste u mě byl větší frajer, kdybyste přijel a vybrečel se mi na rameno, i když se vlastně vůbec neznáme. Ale asi vím kde je problém, stejně jako ředitel Veselý i Vy osobně máte strach jednat se ženami, proto je lepší jenom slibovat a zoufale kolem sebe vykřikovat Ty svoje silácké řečičky že? Pouhá slova ale nestačí hlupáčku, nikoho z nás v životě nezastrašíte to si pamatujte a když už se chcete lidem šťourat v soukromí, měl byste to dělat mnohem pečlivěji, protože pokud byste to uměl Vy amatére v oboru, zjistil byste, že v minulosti jsem si dokázala jako žena poradit s podobnými podvodníky i v kauze OC Carrefour. Jen se zeptejte kolik z obviněných skončilo v Anglii. Sliboval jste mi kávu s tím Vaším drahým právníkem, jak dlouho myslíte že budu ještě čekat až se k něčemu dokopete? Nebo Vás do všeho kope manželka? Měla by Vás konečně kopnout i do zadku, třeba byste si uvědomil, že slibovat něco co nemůžete splnit se nedělá, kdysi jsem také věřila na Ježíška, ale vdždyť dárky nám kupují rodiče nebo né? Víte co si přeji letos k Vánocům? Že budu mít to štěstí se s Vámi setkat u soudu. Věřím, že se mi přání splní a že budu mít ten nejkrásnější dárek pod stromeček.
Víte Ondroušku, ještě se máte hodně co učit chudáčku a nemusíte nám to všem dávat najevo, my to všichni víme.
Mějte se hezky.
S přátelským pozdravem
věřitelé





Zpět na diskuzi