Kniha návštěv

Datum: 30.08.2008

Vložil: Anonym

Titulek: nepohodlný člověk z firmy Compat,bývalý zaměstnanec

Od té doby,co jsem odešla z DHlL,jsem ztratila veškerý kontakt na všechny,nevím proč ale byla jsem tak vytočená,že jsem všechno zahodila.Pro mě jsou to hrozní šmejdi a tak jsem po odchodu spálila mosty,jeden větší levák než druhý.Měla jsem normálně nastoupit 2.ledna 2008na noční směnu,když mi p. PSOTA volal,abych nechodila a zastavila se až druhý den,že chce se mnou mluvit vedení,a to už jsem tušila nějakou levárnu, a tak druhý den jsem jela na DHLKdyž jsem se ptala PSOTYvelitele objektu o co jde dělal blbýho a radši zmizel na plac,akorát mi zavolal Herditzkéhoa řekl mi abych si vybrala dovolenou,která činila 10dní,na dotaz proč ? mi řekl,že tadxy koinčím.Ptala jsem se proč,aby mi řekl důvod,a tak mi řekl ,že se doslechl,že se zrtrácelo zboží-prázdné krabice,takže ze mě uddělal blbce,jakoby se tam ztrácelo zboží,ale šlo to z něj tak nějak divně a uhýbal pohledem,že jsem nevěřila tomu důvodu ,který mi řekl.Zajímavé je to,že po celou dobu mojí práce na tomto objektu byo vše v pořádku a nyní tohle.Hlavní důvod by ten ,že se mi potřebopval někdo zbavit,tak jako to udělali předtím tím nejsprostějším způsobem s Jarkou,mojí bývalou kolegyní,která jim přišla na ten jejich způsob odměnování lidí.Viděla jsem,že nemám šanci,proto jsem odešla.Obírali mi na penězích,myslím tím příplatky za noční směny,prostě to nějak divně počítali ale pan jednatel měl svoji pravdu,po svém propočtu jsem došla k závěru,že místo slibovaných 60kč na hodinu,bylo nějakých 43kč na hodinu.Tak,že nás zaměstnance Compatu o dost obírali.Moje výplata v lednu byla 4000kč,šichtˇák se pochoipitelně ztratil,prostě \"klasika\".Stále mají tisíce výmluv a pravdu se nikdo nedozví.Protože jsem se s nimi pak v poslední době hádala,byl to jeden z důvodů proč se mi zbavili a s těma prázdnejma krabicema, pane \"EČI\" to byl jen důvod k vyhození,to je prostě tak něco primitivního,je to nepochopitelný jste ubožáci,jednáte opravdu s lidma jako s debilama,jsem ráda ,že se do této věci pustila firma, která se Ondrouška nebojí, atˇ TAHLE FIRMA COMPAT S.R.O. ZMIZÍ NAVŽDY A LIDI BUDOU MÍT KLID OD PODVODNÍKŮ, CO NEJRYCHLEJŠÍ KONEC COMPATU !!!!!!!!!





Zpět na diskuzi