Kniha návštěv

Datum: 30.08.2008

Vložil: Venda

Titulek: ???

Ano tito tři pánové jsou skutečnými zkrachovalci bezpečnostní firmy PRIMM a Martin Pejšek byl ten kdo je vykopll a udělal dobře, ještě by se měl zbavit toho blba Bilského to je nástupce Ondrouška je to jeho dobrý kamarád, dokonce jsou snad příbuzní určitě nehraje fér. Ečiho Kolomana se nebojte rozčiilujte ho vesele měl jsem možnost se s ním dostat do střetu a už mu bylo špatně a abych prý neprudil nebo mi zařídí paragraf 53, ano zaútočte na jeho a na rodiny aby jim konečně došlo jací jsou profíci a na DHL v Říčanech u Prahy by se měl manager Kužma zamyslet zda je rozumné jim nechávat tuto zakázku, protože tam to také více méně ovládá Eči, protože se velmi dobře zná s Kužmou a Ondroušek musí držet hubu, protože díky jemu se dostává firmě zisku. Úroveň lidí je tu hrozná ,byla tam moc fajn kolegyně která jim objevila to že něco není v pořádku ohledně odměn, platů a přijímání zaměstnanců do práce, byl jsem svědkem toho kdy jí Ondroušek řekl , kdyžsi dovolila říct o to co jí patří, aby sundala ze sebe uniformu a odjela domů, to jenom proto, že mu řekla zda by tak jednal i se svojí ženou, dotlačili jí k tomu že musela v práci skončit protože něco uměla a viděla do toho jejich systému podvodů, tak jí vyhodili, můžu ještě podotknout že její manžel je vozíčkář a tak přišla díky těm hajzlíkům o možnost jak finančně zabezpečit rodinu. Museli se jí zbavit, už jenom proto, měla dobré vystupování mezi lidmi a u práce uměla přemýšlet lépe než současný pan Brožek, Psota, Kysela a hlavně paní Fischerová, která kdyby nebonzovala na lidi tak už tam není, takoví lidi mají u této firmy zelenou. Na něčem jí totiž záleželo, ale to bohužel nikdo z těch třech neviděl, stala se stejně jako já dnes bezejmenným zaměstnancem této firmy stejně jako já.





Zpět na diskuzi